marketing lojalnościowy, programy motywacyjne

Edenred - Twój partner
w marketingu lojalnościowymZ nami zmotywujesz każdego

1 2 3

EDENRED – EKSPERCI W PROGRAMACH LOJALNOŚCIOWYCH, MOTYWACYJNYCH I SYSTEMACH WSPARCIA SPRZEDAŻY

Sprawdź co możemy zrobić, aby Twoja sprzedaż wzrosła, a klienci, partnerzy biznesowi, konsumenci i przedstawiciele handlowi byli bardziej zmotywowani i lojalni.

 

Wsparcie sprzedaży - systemy lojalnościowe dla partnerów biznesowych

Dzięki skutecznemu programowi wsparcia sprzedaży, Twoja sprzedaż wzrośnie i pozyskasz nowych klientów oraz partnerów biznesowych. Programy wsparcia sprzedaży sprawdzają się w sytuacjach, gdy chcesz zwiększyć rentowność współpracy partnerskiej, zrealizować indywidualne cele sprzedażowe lub zbudować sieć dystrybucji swoich produktów.

Program handlowy dla biznesu

Budowanie relacji oraz nagradzanie za wyniki sprzedaży i wyjątkowe osiągnięcia stanowią podstawę zdrowego biznesu. Wzmocnimy Twoje relacje z klientami i partnerami biznesowymi, zbudujemy i poszerzymy kanały dystrybucji. W zależności od długości trwania programu lojalnościowego zaproponujemy właściwą formę promocji.

 

 

Konsumenckie programy lojalnościowe

Wiemy jak przeprowadzić nowoczesny program lojalnościowy B2C. Przyciągniemy i zaangażujemy konsumentów, aby kupowali Twoje produkty i usługi. Wykorzystamy sprawdzone formy promocji, jak konkurs dla klientów, loteria, sprzedaż premiowa (buy&get). Prawdziwą relację zbudujemy tylko wtedy, gdy pozytywnie zaskoczymy odbiorcę.

Programy motywacyjne i premiowe dla handlowców

Z nami zmotywujesz zespół sprzedaży do efektywniejszej pracy i realizowania indywidualnych targetów. Wspólnie zdecydujemy o formie programu motywacyjnego, czy będzie to jednorazowy konkurs czy długoterminowy uznaniowy program premiowy. Wszystko zależy od pomysłu i celów do osiągnięcia. Z nami zmotywujesz każdego.

Kliknij i poznaj nowoczesną nagrodę wspierającą sprzedaż