Prepay Solutions

Pre Pay Solutions jest wiodącą firmą świadczącą usługi przedpłacone w Europie. Należy w 70% do Edenred - światowego lidera w usługach przedpłaconych dla rynków B2B oraz w 30% do Mastercard Worldwide.
Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu i połączeniu sił akcjonariuszy, Pre Pay Solutions dostarcza najwyższej jakości serwis w usługach przedpłaconych.

Pre Pay Solutions oferuje szeroki zakres usług płatniczych, w tym: przetwarzanie transakcji, eWallet, serwis przeciwko oszustwom, zarządzanie łańcuchem dostaw, obsługa klienta, marketing.

Firma jest obecna w 22 krajach i świadczy usługi m.in. dla ponad pięćdziesięciu największych spółek giełdowych na świecie. Do jej klientów należą klienci z sektora finansowego, sprzedaży detalicznej, online, telefonicznej, podróżniczej.

PrePay Solutions zdobył nagrody w prestiżowym konkursie Prepaid Awards

Konkurs Prepaid Awards odbywa się co roku w Wielkiej Brytanii i ma na celu zaprezentowanie znaczących osiągnięć i sukcesów w sektorze usług przedpłaconych. Ceremonia miała miejsce 11 października 2012 r. w Londynie. PrePay Solutions otrzymało 2 nagrody w kategoriach: "Lider usług przedpłaconych, Europa" oraz "Najlepszy dostawca usług przedpłaconych, Wielka Brytania".

18 października 2012 r. w Paryżu odbyła się francuska ceremonia Prepaid Awards pod przewodnictwem Prepaid Exchange France. PrePay Solutions otrzymało nagrodę w kategorii firm, które najbardziej przyczyniły się w tym roku do rozwoju rozwiązań w usługach przedpłaconych we Francji.

PrePay Solutions Najlepszym Dostawcą Usług Przedpłaconych w konkursie Prepaid Awards 2013

PrePay Solutions, jedna z wiodących firm świadczących usługi przedpłacone w Europie, drugi raz z rzędu zdobyła tytuł „Najlepszego Dostawcy Usług Przedpłaconych, Wielka Brytania” w konkursie Prepaid Awards 2013. PrePay Solutions oferuje szeroki zakres usług przedpłaconych, od kart podarunkowych po aplikacje do płatności mobilnych, oraz współpracuje z firmami z wielu rynków pionowych, w tym rynku detalicznego, usług finansowych, telekomunikacyjnych oraz czasu wolnego.

W ramach konkursu Prepaid Awards szósty rok z rzędu przyznawane są nagrody dla najlepszych programów i osób z branży usług płatniczych. Obecnie oceniani i wyróżniani są wiodący przedstawiciele sektora z Kanady, Francji, Indii, Republiki Południowej Afryki, Stanów Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii.

Ray Brash, dyrektor generalny PrePay Solutions, stwierdził: „Konkurs Prepaid Awards od lat docenia i nagradza najwyższą jakość w branży, w której kluczowe jest dostarczanie konsumentom rozwiązań robiących różnicę. Bardzo cieszymy się ze zdobycia tytułu „Najlepszego Dostawcy Usług Przedpłaconych, Wielka Brytania” drugi rok z rzędu - nagrody, która odzwierciedla znakomite rezultaty osiągane na rynku usług prepaid przez nasz zespół w ostatnich latach."

„Konkurs Prepaid Awards stworzono w celu uhonorowania firm i osób, które nie tylko oferują innowacje, ale także zapewniają praktyczne rozwiązania spełniające codzienne wymagania biznesu. Jestem przekonany, że to podejście doprowadziło nas do miejsca, w którym obecnie jesteśmy. Liczę, że wraz z moim zespołem będziemy stawiać czoło kolejnym wyzwaniom."