Partnerzy Spendeo

               

Dzięki współpracy Edenred i MasterCard® użytkownicy kart Spendeo by Edenred® należą do elitarnego programu rabatowego Buy&Smile. Buy&Smile to szeroki wachlarz propozycji – atrakcyjnych ofert i rabatów, dzięki czemu wydatki służbowe będą niższe w ponad 2.000 punktów w Polsce. Przykładowi Partnerzy Buy&Smile: Euroflorist, Hotel Regent, Business Travel Club, Hotele 500, Odyssey Hotel, Hotel Express International, Top Car Rental, Rentis.

Pełna lista Partnerów i ofert promocyjnych: buyandsmile.pl/oferta-biznesowa                      

                  

 

Europcar Polska jest częścią największej sieci wynajmu samochodów na świecie i dysponuje flotą ponad 190 tysięcy pojazdów w ponad 13 000 punktach wynajmu na świecie.

Więcej informacji o Partnerze: www.europcar.com.pl

 

                  

 

Grupa Travel Sp. z o. o. dostarcza profesjonalne i nowoczesne usługi wspomagające kompleksowe zarządzanie obszarem podróży służbowych dla korporacji.
Wysoka jakość oferowanego serwisu, szeroki wachlarz dostarczanych usług, międzynarodowe doświadczenie w kontrolowaniu Polityki Podróży (prekursor w Polsce) a także wdrożenie i realizacja założeń SLA Klienta, pozycjonuje Grupę Travel jako eksperta i lidera w branży podróży służbowych.

Więcej informacji o Partnerze: www.grupatravel.pl

 

                 

LOT Dla Firm jest to program lojalnościowy skierowany do przedsiębiorstw. Za każdym razem, gdy Ty lub Twój pracownik podróżujecie służbowo Polskimi Liniami Lotniczymi LOT Punkty zbierane są na konto firmowe, a następnie mogą być wymieniane na cenne nagrody takiej jak bilety lotnicze, upgrade, czy pobyt w hotelu i wiele innych.

Więcej informacji o Programie: www.lotdlafirm.com