motywowanie pracowników
1

Opis zastosowania kart podarunkowych dla dzieci - Ticket dla Ciebie®

Novol

Firma NOVOL powstała w roku 1978, w ciągu kolejnych dekad przekształcając się z niewielkiego przedsiębiorstwa w największego w Polsce producenta rozwiązań dla lakiernictwa. Aktualnie, po ponad trzydziestu latach rozwoju, produkty z logo NOVOL trafiają do odbiorców z państw Europy Zachodniej, Wschodniej, Australii, Nowej Zelandii, na Bliski Wschód oraz do Afryki. Nasze hale produkcyjne i magazynowe mają ponad 17.000 m2, a na potrzeby konkretnych rynków pracują nasi partnerzy handlowi z Niemiec, Rosji, na Ukrainie i w Azerbejdżanie. Obecnie NOVOL oferuje szeroką gamę specjalistycznych materiałów naprawczych i montażowych przeznaczonych do pracy w różnych branżach: produkty do renowacji powłok lakierniczych, materiały do montażu oraz pielęgnacji podłóg drewnianych, systemy samopoziomujących posadzek dla budownictwa sportowego i przemysłowego oraz materiały do prac w branżach szkutniczej i kamieniarskiej. Nasze działania zostały docenione przez niezależne organizacje: zostaliśmy laureatami konkursu Przedsiębiorca Roku, organizowanego przez Ernst & Young, uhonorowano nas również prestiżową Nagrodą Gospodarczą Prezydenta RP, przyznaną w kategorii ład korporacyjny i społeczna odpowiedzialność biznesu. Pragniemy, aby wytwarzane przez nas produkty, obsługa klienta, dbałość o środowisko i naszych pracowników były powodem do dumy dla firmy NOVOL. Zależy nam na tym, aby współpraca z firmą NOVOL była czymś więcej niż tylko zaopatrywaniem się w produkty wysokiej jakości, dlatego dbamy o to, aby każde działanie niosło za sobą konkretne korzyści dla naszych partnerów, a także pracowników. Polityka naszej firmy oparta jest o zasadę zrównoważonego i trwałego rozwoju uwzględniając nie tylko potrzeby Klientów, dostawców, społeczeństwa, właścicieli zwracamy szczególną uwagę na zadowolenie naszych pracowników.

Cel:

  • zastąpienie paczek dla dzieci rozwiązaniem najbardziej korzystnym dla każdej ze stron

Opis przypadku:

  • poświęcanie dużo czasu na przygotowywanie osobnych paczek dla dzieci
  • prezenty niedopasowane do potrzeb zatrudnionych i ich pociech

Rozwiązanie:

  • wybór nowatorskiej propozycji – karty podarunkowej dla dzieci Ticket dla Ciebie®

Efekty:

  • oszczędność czasu pracy działu HR
  • zadowolenie pracowników i ich dzieci z nowego podarunku związane nie tylko ze swobodą wyboru, ale także z funkcjonalnością kart i bezpieczeństwem środków na karcie
  • możliwość wielokrotnego zasilania wielu kart na różne kwoty jednym przelewem
  • wykorzystanie środków zgodnie z przeznaczeniem
  • oszczędności podatkowe – środki przekazane na karcie przedpłaconej nie pociągają za sobą konieczności zapłaty podatku przez pracownika (do kwoty 380 zł w roku podatkowym)

Pracownicy i ich dzieci są zadowoleni z kart podarunkowych Ticket dla Ciebie®. Warto przytoczyć wypowiedź Pana Adriana Malęgowskiego (Pracownik ds. czasu pracy w Pionie Kadr i Płac): „Jako osoba uczestnicząca w przygotowaniu corocznych paczek świątecznych dla dzieci wyraźnie zostaliśmy odciążeni dzięki profesjonalnej obsłudze firmy Edenred, która uczestniczyła i wspierała nas w całym procesie związanym z wprowadzaniem kart przedpłaconych, jako rodzic natomiast, byłem zadowolony, że mogłem zdecydować wspólnie z córką, na co przeznaczymy środki przekazane nam przez firmę i łatwo dokonać zakupu”.
Przy wyborze oferty warto zwrócić uwagę na indywidualne podejście do klienta, jakość obsługi i elastyczność w działaniu. Docenił to zwłaszcza nasz dział HR, któremu kompleksowe rozwiązania firmy Edenred ułatwiły pracę i oszczędziły czas, przejmując ciężar logistyki przedsięwzięcia. Warte podkreślenia są także know-how oraz wiedza, które istotnie przejawiały się w rzetelności i szybkości świadczonej usługi. Kluczowym dla nas był wybór oferty i partnera biznesowego. Warto zwrócić się do profesjonalistów, których doświadczenie zweryfikowane jest wieloletnim działaniem na rynku oraz poparte praktycznym doświadczeniem, a także licznymi referencjami klientów.

Następne »

Najnowsze case studies

Studium przypadku - Mostostal

Opis zastosowania kart podarunkowych dla dzieci - Ticket dla Ciebie® dla dzieci

Czytaj dalej

Studium przypadku - Optopol

Opis zastosowania kart podarunkowych dla pracowników i dzieci – Ticket dla Ciebie®

Czytaj dalej

Studium przypadku - Decathlon

Opis zastosowania kart podarunkowych dla pracowników - Ticket dla Ciebie®

Czytaj dalej

Studium przypadku - Bergerat Monnoyeur

Opis zastosowania kart podarunkowych dla dzieci – Ticket dla Ciebie® dla dzieci

Czytaj dalej

Studium przypadku - URSA Polska - URALITA

Opis zastosowania kart na posiłki dla pracowników – Ticket Restaurant®

Czytaj dalej

Studium przypadku - Carlson Wagonlit Travel

Opis zastosowania kart podarunkowych dla pracowników – Ticket dla Ciebie®

Czytaj dalej

Studium przypadku - Michelin

Opis zastosowania kart podarunkowych dla dzieci - Ticket dla Ciebie®

Czytaj dalej
< >
* * * *