Management w Polsce

Sylwia Bilska, General Manager

Do zespołu Edenred Polska dołączyła w maju 2019r., na stanowisku General Manager. Doświadczona manager z ponad 15 letnim stażem zawodowym na rynkach rozwiniętych i rozwijających się w marketingu, sprzedaży i strategii firm. Przez ostatnie lata pełniła funkcje kierownicze dla wielu firm z branży new tech, FMCG i retail, wśród nich m.in. Avon Cosmetics, Oriflame, Philip Morris Interational, PayU oraz Tesco Central Europe. Prawnik z wykształcenia, absolwentka MBA na Uniwersytecie w Bradford. Nagrodzona tytułem Digital Champion przez Forum Liderów Cyfrowego Biznesu.

 

Izabela Supeł, Dyrektor Marketingu

Od 2011 roku odpowiada za całokształt działań marketingowych w Edenred. Do jej zadań należy opracowywanie i realizacja strategii marketingowych rozwiązań dedykowanych w ramach kategorii Motywacji pozapłacowej oraz Lojalności w Biznesie. Posiada kilkuletnie doświadczenie w marketingu na rynkach B2B i B2C.
Absolwentka Podyplomowych Studiów Marketingu i Strategii w Szkole Głównej Handlowej.

Katarzyna Szepietowska, Dyrektor Finansowy

Odpowiadała za rozwój procesów z obszaru finansowego w spółkach rozpoczynających działalność na polskim rynku. Uczestniczyła w projekcie adaptacji modelu biznesowego Flixbus w wyniku przejęcia marki PolskiBus oraz wspierała proces wejścia na polski rynek platformy VOD Showmax. Przez wiele lat związana z Działem Finansów i Controllingu w Loyalty Partner, operatorem PAYBACK - największego multiparnterskiego programu lojalnościowego w Polsce. Od 2011r. wspierała rozwój organizacji w Polsce, a przez rok w PAYBACK GmbH w Monachium była odpowiedzialna za analizę rozwoju spółki na zagranicznych rynkach i optymalizację procesów planowania budżetu marketingowego. Od 2013 roku posiada tytuł FCCA/ ACCA.

Tomasz Małecki, New Business Development Director

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą. W ostatnich latach tworzył polski oddział międzynarodowej grupy In-Store Media. Firma z jego udziałem powstawała od podstaw, aby zyskać świetną pozycję na rynku. Zarządzał działami sprzedaży i marketingu. Jednocześnie był odpowiedzialny za pozyskiwanie kluczowych partnerów biznesowych z sektora retail. Jako współtwórca In-Store Media w Polsce ma na swoim koncie wiele sukcesów, zarówno związanych z zarządzaniem zespołami, jak i z rozwojem firmy. Ukończył studia MBA w IESE Business School w Barcelonie.

Tomasz Pieszczurykow, Dyrektor IT

Absolwent Politechniki Warszawskiej, z kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarach IT, logistyce i marketingu. Do Edenred dołączył w 2015 r. Jest odpowiedzialny za kompleksowe zarządzanie obszarem IT: zespół, infrastrukturę, serwisy oraz kooperantów. Mistrz dobrej organizacji i sprawnego komunikowania trudnych zagadnień techniczno-biznesowych.

Agnieszka Ekielska, Customer Care Manager

Dołączyła do zespołu Edenred Polska w 2011 roku na stanowisko Customer Care Manager. Odpowiada za wszystkie procesy operacyjno - logistyczne kuponów oraz kart przedpłaconych.
Posiada wieloletnie doświadczenie w kompleksowej operacyjnej obsłudze Klientów, w szczególności w obszarze kart pre-paid.
Dba o najwyższą jakość obsługi Klientów Edenred.