Management w Polsce

Anna Derlacka, Członek Zarządu

Związana ze spółką EDENRED od 2012 roku na stanowisku CFO. W latach 2005-2009 zdobywała doświadczenie w KPMG, uczestnicząc m.in. w projektach IPO, badaniu sprawozdań finansowych spółek giełdowych i grup kapitałowych. Kolejne trzy lata to współpraca z Centrum Development and Investments, wchodzącej w skład Grupy Eastribge, gdzie odpowiadała za sporządzanie jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych.
Jest absolwentem wydziału Finanse i Bankowość Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.
W 2014 i 2015 roku znalazła się na prestiżowej liście rankingu „Gazety Finansowej” najlepszych dyrektorów finansowych w Polsce.

Tomasz Małecki, Sales Director

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą. W ostatnich latach tworzył polski oddział międzynarodowej grupy In-Store Media. Firma z jego udziałem powstawała od podstaw, aby zyskać świetną pozycję na rynku. Zarządzał działami sprzedaży i marketingu. Jednocześnie był odpowiedzialny za pozyskiwanie kluczowych partnerów biznesowych z sektora retail. Jako współtwórca In-Store Media w Polsce ma na swoim koncie wiele sukcesów, zarówno związanych z zarządzaniem zespołami, jak i z rozwojem firmy. Ukończył studia MBA w IESE Business School w Barcelonie.

Izabela Supeł, Dyrektor Marketingu

Od 2011 roku odpowiada za całokształt działań marketingowych w Edenred. Do jej zadań należy opracowywanie i realizacja strategii marketingowych rozwiązań dedykowanych w ramach kategorii Motywacji pozapłacowej oraz Lojalności w Biznesie. Posiada kilkuletnie doświadczenie w marketingu na rynkach B2B i B2C.
Absolwentka Podyplomowych Studiów Marketingu i Strategii w Szkole Głównej Handlowej.

Tomasz Pieszczurykow, IT Manager

Absolwent Politechniki Warszawskiej, z kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarach IT, logistyce i marketingu. Do Edenred dołączył w 2015 r. Jest odpowiedzialny za kompleksowe zarządzanie obszarem IT: zespół, infrastrukturę, serwisy oraz kooperantów. Mistrz dobrej organizacji i sprawnego komunikowania trudnych zagadnień techniczno-biznesowych.

Agnieszka Ekielska, Customer Care Manager

Dołączyła do zespołu Edenred Polska w 2011 roku na stanowisko Customer Care Manager. Odpowiada za wszystkie procesy operacyjno - logistyczne kuponów oraz kart przedpłaconych.
Posiada wieloletnie doświadczenie w kompleksowej operacyjnej obsłudze Klientów, w szczególności w obszarze kart pre-paid.
Dba o najwyższą jakość obsługi Klientów Edenred.