Management na świecie

Bertrand Dumazy - Chairman & CEO Edenred

Ukończył ESCP Europe oraz Harvard Business School.  Rozpoczął karierę w 1994 jako konsultant w Bain & Company, najpierw w Paryżu, potem w Los Angeles. Pracował  jako Dyrektor ds. Inwestycji w BC Partners w 1999, następnie założył Constructeo. W 2002 dołączył do grupy Neopost. Początkowo, jako szef  Marketingu i Strategii, w 2005 roku został zatrudniony jako Prezes i CEO  Neopost France, a w 2008 jako CFO w grupie Neopost.
W 2011 został Prezesem i CEO w Deutsch. Na stanowisku tym pozostał do czasu aż grupa została nabyta przez  TE Connectivity. W 2012 dołączył do Materis, jako Senior Vice-President, a potem CEO i w końcu Prezes i CEO Cromology.
W październiku 2015 został zatrudniony jako Prezes i CEO grupy Edenred.​

FUNKCJE OPERACYJNE

Gilles Coccoli - Dyrektor Operacyjny, Brazylia

Gilles Coccoli studiował na Rensselaer Polytechnic Institute (United States) oraz na HEC.
Jego kariera rozpoczęła się w 1994, kiedy został audytorem w Arthur Andersen. Dołączył do Edenred Brazil w 1997 roku, jako Dyrektor Projektu, a następnie został Dyrektorem Finansowym i Technologii. . W 2007 roku został mianowany Dyrektorem Operacyjnym Edenred w Turcji. Dwa lata później został wybrany Szefem Rozwiązań PrePay.  W 2012 został zatrudniony, jako Executive Vice President, Strategy and Development.
W 2013 roku został Chief Operating Officer Edenred w Brazylii, największym rynku Grupy.

​Arnaud Erulin - Dyrektor Operacyjny, Europa Północna, Europa Środkowa, Francja i Belgia

Arnaud Erulin jest absolwentem European Business School i posiada dyplom MBA z ESCP Europe. Rozpoczął karierę we Francji w 1993 roku i zajmował różne stanowiska w jednostkach grupy Accor, włączając Product Manager, Marketing Manager for Europcar Lease, E-commerce Project Manager oraz Marketing Director w Accor Services France. W 2003 został Director of International Marketing and Corporate Communications w Accor Services. W 2004 został zatrudniony jako  Managing Director Accor Services na Węgrzech. Od 2009 do 2016 roku stał na czele stref Środkowej Europy i Skandynawii. Co więcej,  od 2014 do 2016 roku, był członkiem Zarządu UTA odpowiedzialnym za intergację z Edenred. W 2016 roku został mianowany na Dyrektora Operacyjnego, Europy Północnej, Europy Środkowej, Francji i Belgii.

 

Diego Frutos - Dyrektor Operacyjny, Hiszpania i Ameryka Północna

Posiada dyplom w dziedzinie Technologii Informatycznych oraz MBA, które zdobył na Business School of Buenos Aires. Karierę rozpoczął w 1989 roku, jako programista i analityk dla różnych firm w Argentynie. Dołączył do Accor Services w Argentynie w 1995 roku, jako Product Manager Ticket Car i Business Development Director. Przeniósł się do Edenred w Meksyku w 2006, najpierw jako Dyrektor ds. Zarządzania Wydatkami Firmowymi, a następnie jako Dyrektor Sprzadaży w 2009 roku.  Od 2011 roku jest Dyrektorem Generalnym Edenred w Meksyku. Od 2014 jest również na czele rejonów Północnej Ameryki i Hiszpanii.

 

Graziella Gavezotti - Dyrektor Operacyjny, Południowa Europa

Graziella Gavezotti jest absolwentką IULM University w Mediolanie i ma dyplom psychologii  La Jolla University (Rijeka, Croatia). Dołączyła do Jacques'a Borel'a w 1976 roku, otwierając włoską filię, gdzie wprowadziła Ticket Restaurant®.
Została Dyrektorem Sprzedaży w 1976, Sprzedaży i Marketingu w 1981, Głównym Mandżerem w 2001 oraz Przewodniczącą i Dyrektor Zarządzającą w 2006 roku. W 2012 roku została zatrudniona jako Chief Operating Officer Europy Południowej. Od 2013  działa jako niezależny dyrektor w Radzie Dyrektorów Vinci SA.

Laurent Pellet - Dyrektor Operacyjny, Azja-Pacyfik i Środkowy Wschód

Laurent Pellet jest absolwentem IDRAC International School of Management (France) oraz PMD, Harvard Business School.
Rozpoczął karierę w grupie Accor jako wewnętrzny audytor w 1995 roku. Został Dyrektorem Zarządzającym w węgierskiej jednostce Accor Services in 1999, a pięć lat później w jednostce w Wenezueli. Został zatrudniony jako Chief Operating Officer Południowej stref Południowej Europy i Południowej Afryki w 2007. Od 2012 stoi na czele stref Azja-Pacyfik oraz Środkowego Wschodu.

FUNKCJE WSPIERAJĄCE

Patrick Bataillard - Executive Vice President, Finanse

Patrick Bataillard jest absolwentem EM Lyon z dyplomem w zakresie Księgowości i Finansów (DECF).
Rozpoczął karierę w  Ernst & Young w 1986. Cztery lata później dołączył do CCMX (grupa Concept), gdzie zajmował kilka stanowisk. W 1998 dołączył do Norbert Dentressangle, jako kontroler finansowy, zanim został CFO  działu transportowego w 2000. W 2001 został zatrudniony jako CFO grupy Norbert Dentressangle oraz został członkiem zarządu odpowiedzialnym za funkcje wspierające. 
W listopadzie 2015 został  Executive Vice President, Finance grupy Edenred.

Philippe Dufour - Executive Vice President, Alternative Investments

Philippe Dufour posiada dyplom MBA London Business School i dyplom ekonomii University of Aix-en-Provence. Rozpoczął karierę w 1989 jako Dyrektor Rhône Poulenc w Nowej Zelandii. Został Dyrektorem Regionalnym w Econocom w 1990, a w 1993 w grupie Transiciel. W 1998 dołączył do Parthenon, najpierw w Wielkiej Brytanii, a potem w Staach Zjednoczonych. W 2000 założył PrePay Technologies w Londynie, firmę, którą w 2007 roku nabyła grupa Accor. Był na stanowisko CEO do 2009. W 2010 został zatrudniony jako Executive Vice President, Strategy and Development w Edenred, zanim został Executive Vice President for Alternative Investments w 2012.

Philippe Relland-Bernard - Executive Vice President, Legal and Regulatory Affairs​

Philippe Relland-Bernard posiada dyplom DESS  z międzynarodowego prawa biznesowego  z Toulouse University's School of Social Sciences oraz dyplom z prawa międzynarodowego z Sorbony.
Rozpoczął karierę w 1996 roku jako specjalista od spraw legalnych w Eurest, a potem od 1999 roku w Accor Services. W 2005 został Legal Affairs Director w Accor Services. Od 2009 roku jest Executive Vice President, Legal Affairs, Tax and Insurance grupy Edenred, a także Sekretarzem Zarządu Edenred.

Antoine Dumurgier - Executive Vice President, Strategy and Development

Antoine Dumurgier jest absolwentem E​cole Polytechnique and Ecole Nationale Supérieure de l’Aéronautique et de l’Espace.
Rozpoczął karierę w  NASA Johnson Space Center jako inżynier w  1998, następnie dołączył do French Defense Procurement Agency (DGA). W 2001 przeniósł się do firmy consultingowej McKinsey, najpierw jako konsultant, następnie jako  project manager. W 2005 roku  został Director of Performance & Excellence Operations w DHL Express France.
Dołączył do Edenred w 2007 roku i od tego zajmował kilka kluczowych stanowisk we francuskiej filii.
Zajmował stanowisko Wiceprezesa Opieki Społecznej (2007), Wiceprezesa Sprzedaży i Marketingu, Publicznego Sektora (2010) i Wiceprezesa Zmian Cyfrowych (2012). W 2013 roku został mianowany Wiceprezesem Strategii i Rozwoju.
Od 2015 również nadzoruje wsparcie strategiczne dla UTA i nowych rozwiązań technologicznych.

Jeanne Renard - Executive Vice President, Human Resources and Corporate Social Responsibility

Jeanne Renard posiada dyplom inżyniera Grenoble Institute of Technology i jest absolwentką Ecole Nationale Supérieure d'Hydraulique et de Mécanique.
Rozpoczęła karierę w 1999 roku, jako konsultant finansowy dla British Telecom. Potem zajmowała stamnowisko Engagement Manager w IBM Business Consulting Services, w dziale zarządzania zasobami ludzkimi.
W 2004 roku dołączyła do BearingPoint jako  Senior Manager. W  2010 została partnerem  w Oliver Wyman, gdzie odegrała rolę w projekcie zmiany  Accor Services w Edenred. Dołączyła do Edenred w 2011 roku, jako Zastępca Dyrektora odpowiedający przed Prezesem i CEO oraz jako sekretarz generalny Komitetu Wykonawczego.
W kwietniu 2012 roku została  Executive Vice President HR oraz CSR.

Konstantinos Voyiatzis - Executive Vice President, Technology and Strategic Information Systems ​

Konstantinos Voyiatzis jest absolwentem szkoły inżynierów Supélec oraz posiada doktorat INRIA i Paris IX Dauphine University. Swoją karierę rozpoczął 1982 roku na INRIA, gdzie prowadził badania i projekty związane ze sztuczną inteligencją.  Zajmował kluczowe stanowiska związane z działami IT w firmach takicj jak CAP SESA, Citroën i Sligos Group. W 1995 roku dołączył do Essilor International, jako Dyrektor Systemów Informatycznych, nastepnie pełnił tę funkcję Essilor America. Został Chief Information Officer w Nexans in 2008. W 2014 roku  dołączył do  Edenred , jako Executive Vice President, Technology and Strategic Information Systems.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O GRUPIE EDENRED - SPRAWDŹ