Edenred w Polsce

EdenredW 1997 roku Grupa Accor rozpoczęła działalność w Polsce wprowadzając bony papierowe, wykorzystywane przez firmy w świadczeniach pozapłacowych i programach budujących lojalność w biznesie.

W 2010 roku nastąpiło rozdzielenie działalności hotelarskiej i usług przedpłaconych Grupy Accor, w wyniku, czego powstał Edenred, jako niezależny podmiot.

W 2011 roku Edenred Polska wdrożył nowatorskie rozwiązania w postaci kart przedpłaconych Mastercard, stając się tym samym liderem innowacji na rynku usług przedpłaconych, w sektorze B2B.

 

Edenred Polska oferuje spersonalizowane rozwiązania dla firm oraz świadczy kompleksowe usługi doradcze i eksperckie zapewniając profesjonalizm oraz wsparcie na wszystkich poziomach współpracy.

W ofercie Edenred znajdują się rozwiązania w trzech kategoriach:PrePay Solutions – alians pomiędzy Edenred i Mastercard WorldWide


 

Własna platforma autoryzacyjna PrePay Technology Ltd. umożliwia opracowanie rozwiązań dopasowanych do indywidualnych wymagań branży i oczekiwań klienta. Dzięki strategicznemu partnerstwu pomiędzy Mastercard a Edenred udało się uzyskać najwyższą jakość w usługach przedpłaconych.

PrePay Solutions zdobył nagrody w prestiżowym konkursie Prepaid Awards

Konkurs Prepaid Awards odbywa się każdego roku w Wielkiej Brytanii i ma na celu zaprezentowanie znaczących osiągnięć i sukcesów w sektorze usług przedpłaconych. Ceremonia miała miejsce 11 października 2012 roku w Londynie. PrePay Solutions otrzymało 2 nagrody w kategoriach: "Lider usług przedpłaconych, Europa" oraz "Najlepszy dostawca usług przedpłaconych, Wielka Brytania".
18 października 2012 roku w Paryżu odbyła się francuska ceremonia Prepaid Awards pod przewodnictwem Prepaid Exchange France. PrePay Solutions otrzymało nagrodę w kategorii firm, które najbardziej przyczyniły się w tym roku do rozwoju rozwiązań w usługach przedpłaconych we Francji.