Management w Polsce

Henrietta Varju, Prezes Zarządu Edenred Polska

14 lat związana z branżą usług dla klienta korporacyjnego m.in. w sektorze świadczeń pozapłacowych. W 2003 roku wprowadzała pierwsze karty przedpłacone w Polsce i w Europie Środkowej. Karierę zawodową zaczynała w Nowym Jorku pracując kilka lat w niemieckim banku korporacyjnym na Wall Street. Z ogromną pasją i zaangażowaniem realizowała się w consultingu prowadząc duże, międzynarodowe projekty restrukturyzacji w Europie Zachodniej i w Polsce.
W 2011 roku dołączyła do Grupy Edenred.
W 2015 r. znalazła się wśród 25. najbardziej przedsiębiorczych kobiet w Polsce, zgodnie z rankingiem „Perły Polskiego Biznesu” prowadzonym przez Gazetę Finansową.

Anna Derlacka, CFO

Związana ze spółką EDENRED od 2012 roku na stanowisku CFO. W latach 2005-2009 zdobywała doświadczenie w KPMG, uczestnicząc m.in. w projektach IPO, badaniu sprawozdań finansowych spółek giełdowych i grup kapitałowych. Kolejne trzy lata to współpraca z Centrum Development and Investments, wchodzącej w skład Grupy Eastribge, gdzie odpowiadała za sporządzanie jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych.
Jest absolwentem wydziału Finanse i Bankowość Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.
W 2014 i 2015 roku znalazła się na prestiżowej liście rankingu „Gazety Finansowej” najlepszych dyrektorów finansowych w Polsce.

Izabela Supeł, Dyrektor Marketingu

Od 2011 roku odpowiada za całokształt działań marketingowych w Edenred. Do jej zadań należy opracowywanie i realizacja strategii marketingowych rozwiązań dedykowanych w ramach kategorii Motywacji pozapłacowej oraz Lojalności w Biznesie. Posiada kilkuletnie doświadczenie w marketingu na rynkach B2B i B2C.
Absolwentka Podyplomowych Studiów Marketingu i Strategii w Szkole Głównej Handlowej.

Agnieszka Ekielska, Customer Care Manager

Dołączyła do zespołu Edenred Polska w 2011 roku na stanowisko Customer Care Manager. Odpowiada za wszystkie procesy operacyjno - logistyczne kuponów oraz kart przedpłaconych.
Posiada wieloletnie doświadczenie w kompleksowej operacyjnej obsłudze Klientów, w szczególności w obszarze kart pre-paid.
Dba o najwyższą jakość obsługi Klientów Edenred.